1m Fiber Optik Patchcord/Melez/Jumper Sarı SM PVC 5 adet Dubleks-2SC/UPC-2LC/UPC-2.0 mm - - - -

1m Fiber Optik Patchcord/Melez/Jumper Sarı SM PVC 5 adet Dubleks-2SC/UPC-2LC/UPC-2.0 mm - - - -

178.47TL
Stokta var
a1429

Etiketler: fiber optik patchcord, fiber optik patchcord, optik patchcord, Ucuz fiber optik patchcord, Yüksek Kaliteli fiber optik patchcord, Çin optik patchcord Tedarikçiler.

  • Marka Adı: CİCVCHC
    Ambalaj: Büyük poli çanta başına 5 adet
    Toplam Uzunluğu: 1m
    Bağlayıcı-End1: 2xSC/UPC
    Kablo Malzeme : PVC
    Uyumlu: Özelleştirilmiş Markalar
    Kablo tipi: Dubleks
    Şube Uzunluğu: 0.15 M
    Model Numarası: 2SC-2LC-01
    Madde Uzunluğu: 1m
    Bağlantı türü: Hybrid
    Kablo Renk: Sarı
    Optik Fiber Tipi: Tekli Mod (G652D)
    Bağlayıcı-End 2: 2xLC/UPC
    KABLO BOYUTU: 2x2.Mm
    Ünite Tipi: Pack
    Paket Ağırlık: 0.3kg (0.66lb.)
    Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)

    Açıklama

    Fiber optik patch cord ve pigtail örneğin, ST, FC, SC, LC veya MU gibi bağlayıcılar farklı türleri ile bağlanabilir. Yüksek kaliteli seramik yüksük ile, iyi bir uygunluk ve düşük Ekleme Kaybı vardır. Ve yaygın iletişim Ağları vb P2P, Veri Aktarımı, Test Ekipmanları ve LAN kullanılır.

    Özellik

    Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı

    İyi değiş tokuş

    İyi Dayanıklılık

    Yüksek sıcaklık kararlılığı.

    Üstün Kalite Standart PC/UPC/APC Parlatma

    Standart: IEC Sınıf B

    Çizim

    Optik Performans

    Madde UPC

    Test Dalga boyu 1310&1550nm

    Ekleme Kaybı (max) 0.25 dB

    Geri dönüş Kaybı (dk) sorun

    Son Yüz Geometri

    Eğrilik yarıçapı SC/UPC: 10mm, 25mm

    LC/UPC: 7 mm için 25mm

    Apex 50µm +için 0µm ofset

    Fiber yüksekliği -50nm 50nm +için

    0.3 APC açısı 0° ±

    Uygulamalar

    Fiber Optik iletişim sistemi

    Fiber Optik erişim ağları

    Kablo TV

    Fiber Optik veri iletişimi

    Fiber Optik Test Ekipmanları

  • Değerlendirmeler (0)

    Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler