1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör 1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör 1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör 1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör 1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör 1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör

1 İnç Sulama Venturi Gübre Karıştırıcı Enjektörleri Tarım Bahçe Su Borusu Bahçe Sıcak Küvet Spa Ozon Enjektör

50.13TL 35.06TL
Stokta var
a30013

Etiketler: su enjektör, sulama borusu, enjektör enjektör, Ucuz su enjektör, Yüksek Kaliteli sulama borusu, Çin enjektör enjektör Tedarikçiler.

 • Standart: DİN
  Çapı: 1"
  Yazın: Bahçe Su Bağlayıcılar
  Malzeme: Plastik
  Bahçe Su Bağlantı Türü: Venturi Enjektör
  Model Numarası: Diğer
  Marka Adı: combiubiu
  Paket Ağırlık: 0.087kg (0.19lb.)
  Paket Boyutu: 10cm x 6cm x 9cm (3.94in x 2.36in x 3.54in)
  Ünite Tipi: parça

  Ne Venturi Gübre Enjektör mı? Bir venturi sıvı akar zaman bir vakum yaratan bir cihazdır. Vakum yaratan sıvı itici sıvı olarak biliyorum. Sulama enjektörleri sebebi sıvıyı sulama suyu kendisidir. Venturi tarafından oluşturulan vakum nedeni suyun içine gübre veya kimyasal berbat.

  Nasıl? Venturi su ana sulama boru hattının basıncı tarafından tahrik edilmektedir yani tahrik var. Bu cihazları çalıştırmak için enerji, su hattı sulama suyu basıncı azaltır.

  Damla ve yağmurlama sulama sistemleri ile uygulama: Gübre ve kimyasal enjeksiyon. Mühendislik plastik özellikleri:. Kimyasalların en mükemmel kimyasal direnç. Yüksek verimli ve kompakt diferansiyel basınçlı enjeksiyon cihazı. Ekonomik ve düşük maliyetli bir seçenek. 1" BSP giriş/çıkış bağlantı mevcuttur. ; Akış aralığı: 9.5 bar Self-astar yeteneği: 34-279L/h Paket 1.82-6.343;/h 0.7-içerir: 1 x 1" Sulama Venturi Gübre Enjektör 90 190*özellikler: Giriş/çıkış iplik : 1" Malzeme: POM Boyutu: 30mm*

 • Değerlendirmeler (0)

  Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler